Bezpieczny parking

Z nami poczujesz się naprawdę bezpiecznie

Profesjonalna obsługa

Łatwa rezerwacja

Parking ubezpieczony

Całodobowa ochrona

Gwarancja najwyższej jakości

Parking monitorowany

Gwarancja bezpieczeństwa

Warto wiedzieć

REZERWACJA
Zachęcamy Państwa do wcześniejszej rezerwacji miejsc parkingowych. Bezpłatna rezerwacja miejsc pozwoli uniknąć nerwów związanych z szukaniem parkingu w ostatniej chwili. Zwłaszcza przy dłuższym pobycie mają Państwo gwarancje ceny, jaka obowiązywała przy rezerwacji jak i pewność, że miejsce parkingowe będzie na Państwa czekało, bez względu na porę przybycia. Rezerwacji można dokonywać online poprzez formularz rezerwacyjny lub telefonicznie: 662 555 662. W formularzu koniecznie podaj nr rejestracyjny pojazdu.
Cennik
CENNIK EUROPARKING PRZY LOTNISKU BALICE W KRAKOWIE W cenie parkingu transfer na i z lotniska Czas doby parkingowej: godz. 0.00 - 24.00 przekroczenie 10 zł / doba   Szanowni Państwo, Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszego parkingu, który jest oddalony zaledwie o 1,8 km od lotniska Balice, zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Pośród konkurencji wyróżniają nas niezwykle niskie ceny, zarówno przy chwilowym, jak i długoterminowym postoju. Ponadto, nasz zespół zapewnia kompetentną obsługę, a sam parking jest ubezpieczony i monitorowany. Dlaczego warto wybrać EURO Parking BALICE? EURO Parking BALICE to gwarancja usługi świadczonej na najwyższym poziomie przez zespół profesjonalistów, dla których praca to pasja. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy, bez względu na dzień tygodnia. Ponadto, nasz parking przy...
PŁATNOŚĆ
Za nasz parking możesz zapłacić online podczas rezerwacji lub bezpośrednio na miejscu. Wychodząc naprzeciw naszym klientom akceptujemy karty płatnicze. Dlatego nie stresuj się, jeżeli zaraz po przylocie nie dysponujesz jeszcze polską walutą za miejsce parkingowe możesz zapłacić kartą. Na życzenie Klientów wystawiamy faktury VAT. Dane do faktury można podać przy rezerwacji online lub na miejscu po przyjeździe na parking. Faktura będzie do odbioru w biurze obsługi, po powrocie z podróży lub zostanie przesłana na wskazany adres.
Jak dojechać
Nasz parking znajdziesz niedaleko lotniska Balice, przy drodze wojewódzkiej 774. Kieruj się na Kryspinów, wpisz w nawigacje dane: Cholerzyn 395, a znajdziesz nas bez problemu — parking znajduje się vis a vis tej posesji. Jeśli masz jakiekolwiek trudności ze znalezieniem naszego parkingu na Balicach, jesteśmy do dyspozycji pod całodobowym numerem telefonu: 662 555 662  
MIŁA OBSŁUGA
Nasza miła i wykwalifikowana kadra służy zawsze pomocą m.in. przy załadowywaniu i rozładowywaniu bagaży, szczególnie osobom starszym  i niepełnosprawnym.
O nas
Parking przy lotnisku BALICE - EUROPARKING Jako firma EURO Parking BALICE oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Specjalizujemy się przede wszystkim w kompleksowej obsłudze transportowej Klientów portu lotniczego w Balicach. Użytkownikom udostępniamy kilkaset miejsc na parkingu dozorowany przy lotnisku Kraków – Balice, zaledwie 1,8 km od portu lotniczego. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci czuli się bezpiecznie i byli w pełni zadowoleni z naszych usług. Dążąc do zapewnienia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa, parking w Balicach jest w pełni ubezpieczony, a także chroniony monitoringiem przez 24 godziny na dobę każdego dnia. Nasz prywatny parking słynie z profesjonalnej opieki nad samochodami oraz bezpłatnych transferów na lotnisko Kraków – Balice. Ponadto świadczymy usługi dostosowane indywidualnie do...
TRANSPORT NA LOTNISKO
Oferujemy nieodpłatny całodobowy transport zarówno na lotnisko jak i z niego. Należy pamiętać jednak, by każdy chcąc skorzystać z transferu na lotnisko, powinien być kilkanaście minut wcześniej w celu wypełnienia formalności związanych z pozostawieniem samochodu natomiast podróż na lotnisko trwa ok 3 min.
Strona główna
EURO Parking Balice nieopodal Krakowa – zappraszamy! EURO Parking Balice to parking strzeżony położony w pobliżu portu lotniczego w Balicach. Na naszych Klientów czeka kilkaset miejsc parkingowych, całodobowa obsługa, a także pakiet dodatkowych usług takich jak darmowy transfer na lotnisko czy pomoc w uruchomieniu auta.
TRANSPORT Z LOTISKA
W celu usprawnienia naszych usług pamiętaj, by skontaktować się z nami po wylądowaniu i odbiorze wszystkich bagaży. Po odprawie ustaw się przed wejściem na lotnisko, a my przyjedziemy po Ciebie naszym oznakowanym samochodem. Numer telefonu do naszego kierowcy znajduje się na karcie parkingowej.
BEZPIECZEŃSTWO
Klienci Euro Parkingu Balice dostają gwarancje bezpieczeństwa poprzez całodobową obsługę. Teren parkingu jest monitorowany, oświetlony i ubezpieczony. Każdy, kto ma dzieci i zabiera je w podróż musi mieć gwarancje bezpieczeństwa. My to zapewniamy udostępniając na czas transportu foteliki dla dzieci. Wiemy również jak bardzo ruchliwe potrafią być nasze pociechy, dlatego oprócz bezpieczeństwa stawiamy również na ostrożność podczas manewrowania na parkingu.  
TWOJE ZDANIE JEST DLA NAS WAŻNE
To dla Państwa chcemy się cały czas rozwijać i podnosić jakość świadczonych przez nas usług.  Dlatego prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag, sugestii na nasz adres mailowy: bok@eruparkingbalice.pl lub bezpośrednio u naszego pracownika parkingu.
PROBLEMY? NIE, TO SĄ TYLKO SPRAWY DO ZAŁATWIENIA
Podróże bywają stresujące, dlatego w razie potrzeby służymy pomocą, udostępniamy Wi-Fi oraz ksero. A jeżeli nie masz zabookowanego miejsca noclegowego lub wystąpiły jakieś niedogodności z tym związane i Twoja rezerwacja przepadła z chęcią Ci i w tym problemie pomożemy. Nie, nie świadczymy usług noclegowych i nie będziesz musiał spać na parkingu ;) co najwyżej w trakcie picia świeżo parzonej kawy, którą Ci z chęcią zaserwujemy będziesz mógł się zrelaksować i odprężyć, a my w tym czasie załatwimy Ci komfortowy i wygodny nocleg w jednym z zaprzyjaźnionych i sprawdzonych przez nas hoteli. W przypadku awarii samochodu również mogą Państwo liczyć na naszą fachową pomoc w jego uruchomieniu. Dysponujemy kablami rozruchowymi, urządzeniem pozwalającym uruchomić samochód przy rozładowanym akumulatorze oraz kompresorem do napełniania opon.

REZERWACJA

DATA PRZYJAZDU
GODZINA
DATA WYJAZDU
GODZINA
CAŁKOWITY KOSZT
tworzenie stron www Millenium Studio
EuroParkingBalice na Facebooku!