Bezpieczny parking

Z nami poczujesz się naprawdę bezpiecznie

Profesjonalna obsługa

Łatwa rezerwacja

Parking ubezpieczony

Całodobowa ochrona

Gwarancja najwyższej jakości

Parking monitorowany

Gwarancja bezpieczeństwa

O nas

Parking przy lotnisku BALICE - EUROPARKING

Jako firma EURO Parking BALICE oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Specjalizujemy się przede wszystkim w kompleksowej obsłudze transportowej Klientów portu lotniczego w Balicach.

Użytkownikom udostępniamy kilkaset miejsc na parkingu dozorowany przy lotnisku KrakówBalice, zaledwie 1,8 km od portu lotniczego. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci czuli się bezpiecznie i byli w pełni zadowoleni z naszych usług. Dążąc do zapewnienia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa, parking w Balicach jest w pełni ubezpieczony, a także chroniony monitoringiem przez 24 godziny na dobę każdego dnia.

Nasz prywatny parking słynie z profesjonalnej opieki nad samochodami oraz bezpłatnych transferów na lotnisko Kraków – Balice. Ponadto świadczymy usługi dostosowane indywidualnie do Twoich potrzeb. Chcemy, żeby Twoja podróż była jedną z najlepiej i najmilej zapamiętanych chwil w życiu. Dokładamy wszelkich starań, abyś tak właśnie ją wspominał!

 

Wybierz parking dozorowany w pobliżu portu lotniczego KRAKÓWBALICE

Wybierasz się w podróż służbową lub na wakacje i masz dylemat, jak dotrzeć na lotnisko w Balicach? Zastanawiasz się, ile kosztuje parking na lotnisku w Krakowie? Nie masz pewności, gdzie pozostawić swój samochód? Koniecznie skontaktuj się z nami.

Fachowcy z EURO Parking BALICE zawiozą Cię i odbiorą z lotniska własną flotą, a na czas nieobecności zaopiekują się powierzonym przez Ciebie autem. Nie obawiaj się o swój pojazd, na naszym parkingu dozorowanego przy lotnisku Kraków Balice pozostanie on w dobrych rękach. Ponadto w przypadku awarii auta pomożemy również w jego uruchomieniu oraz naprawie. Dysponujemy kablami rozruchowymi, urządzeniem pozwalającym uruchomić samochód przy rozładowanym akumulatorze czy kompresorem do napełniania opon.

 

EURO parking przy lotnisku w Balicach – sprawdź nasz cennik

Wybierając nasz parking w niewielkiej odległości od lotniska w Balicach, zyskujesz gwarancję najkorzystniejszej ceny. Za wynajęcie miejsca na naszym parkingu przy porcie lotniczym Kraków – Balice możesz zapłacić kartą płatniczą, przez Internet w przypadku rezerwacji online, a także gotówką na miejscu.

Zatrzymując się u nas, zapłacisz zdecydowanie mniej niż za bezpośredni parking przy lotnisku!

Skorzystaj z usług taniego parkingu przy lotnisku Kraków – Balice. Zachwyć się kompleksową obsługą Klienta, nie czekaj dłużej i zarezerwuj miejsce dla Twojego samochodu!

REZERWACJA

DATA PRZYJAZDU
GODZINA
DATA WYJAZDU
GODZINA
CAŁKOWITY KOSZT
tworzenie stron www Millenium Studio
EuroParkingBalice na Facebooku!