Bezpieczny parking

Z nami poczujesz się naprawdę bezpiecznie

Profesjonalna obsługa

Łatwa rezerwacja

Parking ubezpieczony

Całodobowa ochrona

Gwarancja najwyższej jakości

Parking monitorowany

Gwarancja bezpieczeństwa

O nas

Parking przy lotnisku BALICE - EUROPARKING

Jako firma EURO Parking BALICE oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Specjalizujemy się przede wszystkim w kompleksowej obsłudze transportowej Klientów portu lotniczego w Balicach.

Użytkownikom udostępniamy kilkaset miejsc na parkingu dozorowany przy lotnisku KrakówBalice, zaledwie 1,8 km od portu lotniczego. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci czuli się bezpiecznie i byli w pełni zadowoleni z naszych usług. Dążąc do zapewnienia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa, parking w Balicach jest w pełni ubezpieczony, a także chroniony monitoringiem przez 24 godziny na dobę każdego dnia.

Nasz prywatny parking słynie z profesjonalnej opieki nad samochodami oraz bezpłatnych transferów na lotnisko Kraków – Balice. Ponadto świadczymy usługi dostosowane indywidualnie do Twoich potrzeb. Chcemy, żeby Twoja podróż była jedną z najlepiej i najmilej zapamiętanych chwil w życiu. Dokładamy wszelkich starań, abyś tak właśnie ją wspominał!

 

Wybierz parking dozorowany w pobliżu portu lotniczego KRAKÓWBALICE

Wybierasz się w podróż służbową lub na wakacje i masz dylemat, jak dotrzeć na lotnisko w Balicach? Zastanawiasz się, ile kosztuje parking na lotnisku w Krakowie? Nie masz pewności, gdzie pozostawić swój samochód? Koniecznie skontaktuj się z nami.

Fachowcy z EURO Parking BALICE zawiozą Cię i odbiorą z lotniska własną flotą, a na czas nieobecności zaopiekują się powierzonym przez Ciebie autem. Nie obawiaj się o swój pojazd, na naszym parkingu dozorowanego przy lotnisku Kraków Balice pozostanie on w dobrych rękach. Ponadto w przypadku awarii auta pomożemy również w jego uruchomieniu oraz naprawie. Dysponujemy kablami rozruchowymi, urządzeniem pozwalającym uruchomić samochód przy rozładowanym akumulatorze czy kompresorem do napełniania opon.

 

EURO parking przy lotnisku w Balicach – sprawdź nasz cennik

Wybierając nasz parking w niewielkiej odległości od lotniska w Balicach, zyskujesz gwarancję najkorzystniejszej ceny. Za wynajęcie miejsca na naszym parkingu przy porcie lotniczym Kraków – Balice możesz zapłacić kartą płatniczą, przez Internet w przypadku rezerwacji online, a także gotówką na miejscu.

Zatrzymując się u nas, zapłacisz zdecydowanie mniej niż za bezpośredni parking przy lotnisku!

Skorzystaj z usług taniego parkingu przy lotnisku Kraków – Balice. Zachwyć się kompleksową obsługą Klienta, nie czekaj dłużej i zarezerwuj miejsce dla Twojego samochodu!

REZERWACJA

DATA PRZYJAZDU
GODZINA
DATA WYJAZDU
GODZINA
CAŁKOWITY KOSZT
tworzenie stron www Millenium Studio
EuroParkingBalice na Facebooku!
EuroParkingBalice na Facebooku!
EuroParkingBalice na Facebooku!
EuroParkingBalice na Twitterze!
EuroParkingBalice na Twitterze!
EuroParkingBalice na Twitterze!
EuroParkingBalice na Google Plus!
EuroParkingBalice na Google Plus!
EuroParkingBalice na Google Plus!
REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

Odbierz upominek

Zostaw u nas samochód i odbierz upominek :)
Oferta obowiązuje w okresie jej promocji.

GWARANCJA

Szanowni Państwo

Gwarantujemy najniższą cenę

Jeśli w dniu rezerwacji znajdziecie Państwo niższą cenę na parkingu przy lotnisku Kraków Balice za ten sam okres parkowania i oferta będzie dostępna dla klientów to my zwrócimy Państwu różnicę :)

Obecnie 3 osoby dokonują rezerwacji