Bezpieczny parking

Z nami poczujesz się naprawdę bezpiecznie

Profesjonalna obsługa

Łatwa rezerwacja

Parking ubezpieczony

Całodobowa ochrona

Gwarancja najwyższej jakości

Parking monitorowany

Gwarancja bezpieczeństwa

CENNIK

 • 1 DZIEŃ

  30 ZŁ

 • 2 DNI

  40 ZŁ

 • 3 DNI

  50 ZŁ

 • 4 DNI

  60 ZŁ

 • 5 DNI

  65 ZŁ

 • 6 DNI

  70 ZŁ

 • 7 DNI

  75 ZŁ

 • 8 DNI

  80 ZŁ

 • 9 DNI

  90 ZŁ

 • 10 DNI

  95 ZŁ

 • 11 DNI

  100 ZŁ

 • 12 DNI

  105 ZŁ

 • 13 DNI

  110 ZŁ

 • 14 DNI

  115 ZŁ

 • 15 DNI

  120 ZŁ

 • 16 DNI

  125 ZŁ

 • 17 DNI

  130 ZŁ

 • 18 DNI

  135 ZŁ

 • 19 DNI

  140 ZŁ

 • 20 DNI

  145 ZŁ

 • 21 DNI

  150 ZŁ

ZOBACZ WIĘCEJ CEN

REZERWACJA

DATA PRZYJAZDU
GODZINA
DATA WYJAZDU
GODZINA
CAŁKOWITY KOSZT

Łatwa rezerwacja online


Parking lotnisko Kraków Balice – Zapraszamy!

EURO Parking BALICE to bezpieczny parking położony w pobliżu portu lotniczego w Balicach. Na naszych Klientów czeka kilkaset miejsc parkingowych, na utwardzonym, ogrodzonym i oświetlonym terenie, całodobowa obsługa, darmowy transfer na lotnisko, a także pakiet dodatkowych darmowych usług m.in. możliwość zważenia bagażu, zabezpieczenie go folią streczową, czy darmowa pomoc w uruchomieniu samochodu.

Najtańszy parking w okolicy Portu lotniczego Kraków Balice

Ile kosztuje parking na lotnisku w Krakowie? To pytanie zadaje każdy, kto chce dojechać do Portu lotniczego Balice własnym autem. Niestety, koszt postoju na lotniskowym parkingu jest bardzo wysoki. Podczas gdy koszt dobowego postoju na EURO Parkingu BALICE to zaledwie kilka złotych! Zobacz nasz szczegółowy CENNIK.

Bezpieczny parking w Balicach

Nasz parking strzeżony jest zlokalizowany w odległości zaledwie 1,8 km od lotniska Kraków-Balice, przy drodze wojewódzkiej 774. To świetne miejsce zarówno na chwilowy, jak i długoterminowy postój. Co ważne, EURO Parking BALICE jest ubezpieczony oraz monitorowany przez system kamer działających w trybie 24/7. Jesteśmy przekonani, że trafisz do nas bez trudu, jednak gdybyś miał jakieś wątpliwości – zajrzyj na podstronę JAK DOJECHAĆ.

Parking przy lotnisku w Balicach

Chcąc zapewnić naszym Klientom maksymalną wygodę korzystania ze świadczonych usług, wprowadziliśmy system rezerwacji online. Dzięki niemu w kilka chwil zapewnisz sobie miejsce postojowe nieopodal Portu lotniczego w Balicach. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zachęcamy do KONTAKTU. Doświadczeni pracownicy z chęcią rozwieją Twoje wątpliwości i odpowiedzą na pytania. Zapraszamy!

Jak działa EURO Parking Balice?

Zasady działania naszych usług są niezwykle proste i przejrzyste, choć mogą rodzić wątpliwości naszych Klientów. Z tego względu chcemy przybliżyć Państwu schemat, według którego przebiega współpraca z EURO Parking Balice. Pierwszym krokiem, który muszą Państwo wykonać to oczywiście rezerwacja miejsca parkingowego w terminie, w którym planują Państwo zostawić samochód. Jeśli wybrany przedział czasowy jest dostępny, należy dokonać płatności drogą internetową lub na miejscu w dniu pozostawienia samochodu. W ustalonym czasie spotykamy się na terenie EURO Parking BALICE, gdzie powierzają Państwo nam swój samochód, który otoczymy należytą uwagą i opieką. Następnie, bez dodatkowych opłat, transferujemy Państwa na lotnisko odpowiednio przed czasem wylotu. Nasz parking dzieli od lotniska Kraków Balice jedynie kilka minut drogi, dlatego będą mogli Państwo ekspresowo dotrzeć do celu, bez obaw o spóźnienie. W dalszej kolejności, udają się Państwo w podróż. Po powrocie, jedyne co muszą Państwo zrobić to zatelefonować do nas, a my dołożymy wszelkich starań by jak najszybciej stawić się pod lotniskiem i przywieźć Państwa na nasz parking. Mamy nadzieję, że zadowolenie z usług EURO Parking Balice sprawi, że zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług ponownie. Drodzy Klienci, do zobaczenia!

Zaprasza Zespół Obsługi Parkingu EURO Parking BALICE


Kompetentna obsługa
Kadra pracująca na naszym parkingu na Balicach służy pomocą (szczególnie osobom starszym i niepełnosprawnym) m.in. przy rozładowywaniu i załadowywaniu bagaży. Dysponujemy fotelikami do przewozu dzieci.

Czynne 24h
Nasi pracownicy obsługujący parking w okolicach lotniska Kraków Balice są dostępni do Twojej dyspozycji codziennie przez całą dobę. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę, która chętnie rozwiąże Twoje problemy.

Parking ubezpieczony
Nasz parking przy lotnisku Balice z cennikiem gwarantującym konkurencyjne opłaty zapewnia niezbędne bezpieczeństwo dzięki całodobowej obsłudze, stałemu monitoringowi, a także pakietowi ubezpieczenia od kradzieży.

Bezpłatny transfer
Proponujemy bezpłatne transfery na lotnisko Balice i z powrotem na nasz parking strzeżony. Czas przejazdu wynosi zaledwie 3 minuty, zapewniając niezbędny komfort podróży, a także brak zmartwień dotyczących spóźnień.
tworzenie stron www Millenium Studio
EuroParkingBalice na Facebooku!
EuroParkingBalice na Facebooku!
EuroParkingBalice na Facebooku!
EuroParkingBalice na Twitterze!
EuroParkingBalice na Twitterze!
EuroParkingBalice na Twitterze!
EuroParkingBalice na Google Plus!
EuroParkingBalice na Google Plus!
EuroParkingBalice na Google Plus!
REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

Odbierz upominek

Zostaw u nas samochód i odbierz upominek :)
Oferta obowiązuje w okresie jej promocji.

GWARANCJA

Szanowni Państwo

Gwarantujemy najniższą cenę

Jeśli w dniu rezerwacji znajdziecie Państwo niższą cenę na parkingu przy lotnisku Kraków Balice za ten sam okres parkowania i oferta będzie dostępna dla klientów to my zwrócimy Państwu różnicę :)

Obecnie 1 osoba dokonuje rezerwacji