24h

GRATIS

TRANSFER

(+48)  662 555 662
info@europarkingbalice.pl

Bezpieczny parking

Z nami poczujesz się naprawdę bezpiecznie

Profesjonalna obsługa

Łatwa rezerwacja

Parking ubezpieczony

Całodobowa ochrona

Gwarancja najwyższej jakości

Parking monitorowany

Gwarancja bezpieczeństwa

Warto wiedzieć

REZERWACJA
Zachęcamy Państwa do wcześniejszej rezerwacji miejsc parkingowych. Bezpłatna rezerwacja miejsc pozwoli uniknąć nerwów związanych z szukaniem parkingu w ostatniej chwili. Zwłaszcza przy dłuższym pobycie mają Państwo gwarancje ceny, jaka obowiązywała przy rezerwacji jak i pewność, że miejsce parkingowe będzie na Państwa czekało, bez względu na porę przybycia. Rezerwacji można dokonywać online poprzez formularz rezerwacyjny lub telefonicznie: 662 555 662. W formularzu koniecznie podaj nr rejestracyjny pojazdu.
Cennik
Przy dłuższym pobycie przewidujemy indywidualne pakiety dla naszych klientów. Rezerwując parking na okres miesiąca doba 4,20 zł.   Za parking można zapłacić online podczas rezerwacji lub bezpośrednio na miejscu. Można również dokonać zapłaty kartą płatniczą. Numer rachunku: mBank 30 1140 2004 0000 3402 7613 8548 Dokonując płatności w tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko oraz nr rejestracyjny pojazdu.    
PŁATNOŚĆ
Za nasz parking możesz zapłacić online podczas rezerwacji lub bezpośrednio na miejscu. Wychodząc naprzeciw naszym klientom akceptujemy karty płatnicze. Dlatego nie stresuj się, jeżeli zaraz po przylocie nie dysponujesz jeszcze polską walutą za miejsce parkingowe możesz zapłacić kartą. Na życzenie Klientów wystawiamy faktury VAT. Dane do faktury można podać przy rezerwacji online lub na miejscu po przyjeździe na parking. Faktura będzie do odbioru w biurze obsługi, po powrocie z podróży lub zostanie przesłana na wskazany adres.
Jak dojechać
Nasz parking znajdziesz niedaleko lotniska Balice, przy drodze wojewódzkiej 774. Kieruj się na Kryspinów, wpisz w nawigacje dane: Cholerzyn 395, a znajdziesz nas bez problemu — parking znajduje się vis a vis tej posesji. Jeśli masz jakiekolwiek trudności ze znalezieniem naszego parkingu na Balicach, jesteśmy do dyspozycji pod całodobowym numerem telefonu: 662 555 662  
MIŁA OBSŁUGA
Nasza miła i wykwalifikowana kadra służy zawsze pomocą m.in. przy załadowywaniu i rozładowywaniu bagaży, szczególnie osobom starszym  i niepełnosprawnym.
O nas
Jako firma EURO Parking BALICE oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Specjalizujemy się przede wszystkim w kompleksowej obsłudze transportowej Klientów lotniska w Balicach. Użytkownikom udostępniamy kilkaset miejsc na parkingu strzeżonym przy lotnisku Kraków Balice w niedalekiej odległości od portu lotniczego. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci czuli się bezpiecznie i byli w pełni zadowoleni z naszego parkingu na Balicach. Dążąc do zapewnienia jak najwyższego bezpieczeństwa, parking jest w pełni ubezpieczony, chroniony monitoringiem przez 24 godziny na dobę każdego dnia. Oprócz profesjonalnej opieki nad samochodami wraz z bezpłatnymi transferami na lotnisko Balice świadczymy usługi dostosowane indywidualnie do Twoich potrzeb. Chcemy, żeby Twoja podróż była jedną z najlepiej i najmilej zapamiętanych chwil w życiu. Dokładamy...
TRANSPORT NA LOTNISKO
Oferujemy nieodpłatny całodobowy transport zarówno na lotnisko jak i z niego. Należy pamiętać jednak, by każdy chcąc skorzystać z transferu na lotnisko, powinien być kilkanaście minut wcześniej w celu wypełnienia formalności związanych z pozostawieniem samochodu natomiast podróż na lotnisko trwa ok 3 min.
Strona główna
Kadra pracująca na naszym parkingu na Balicach służy pomocą (szczególnie osobom starszym i niepełnosprawnym) m.in. przy rozładowywaniu i załadowywaniu bagaży. Dysponujemy fotelikami do przewozu dzieci, co jest szczególnie ważne nawet w przypadku krótkich tras np. na lotnisko w Balicach. Nasi pracownicy obsługujący parking w okolicach lotniska Kraków Balice są dostępni do Twojej dyspozycji codziennie przez całą dobę. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę, która chętnie rozwiąże Twoje problemy związane np. z transferami na lotnisko Balice. Nasz parking przy lotnisku Balice z cennikiem gwarantującym konkurencyjne opłaty zapewnia niezbędne bezpieczeństwo dzięki całodobowej obsłudze, stałemu monitoringowi, a także pakietowi ubezpieczenia od kradzieży. Proponujemy bezpłatne transfery na lotnisko Balice i z powrotem na nasz parking strzeżony.    
TRANSPORT Z LOTISKA
W celu usprawnienia naszych usług pamiętaj, by skontaktować się z nami po wylądowaniu i odbiorze wszystkich bagaży. Po odprawie ustaw się przed wejściem na lotnisko, a my przyjedziemy po Ciebie naszym oznakowanym samochodem. Numer telefonu do naszego kierowcy znajduje się na karcie parkingowej.
BEZPIECZEŃSTWO
Klienci Euro Parkingu Balice dostają gwarancje bezpieczeństwa poprzez całodobową obsługę. Teren parkingu jest monitorowany, oświetlony i ubezpieczony. Każdy, kto ma dzieci i zabiera je w podróż musi mieć gwarancje bezpieczeństwa. My to zapewniamy udostępniając na czas transportu foteliki dla dzieci. Wiemy również jak bardzo ruchliwe potrafią być nasze pociechy, dlatego oprócz bezpieczeństwa stawiamy również na ostrożność podczas manewrowania na parkingu.  
TWOJE ZDANIE JEST DLA NAS WAŻNE
To dla Państwa chcemy się cały czas rozwijać i podnosić jakość świadczonych przez nas usług.  Dlatego prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag, sugestii na nasz adres mailowy: bok@eruparkingbalice.pl lub bezpośrednio u naszego pracownika parkingu.
PROBLEMY? NIE, TO SĄ TYLKO SPRAWY DO ZAŁATWIENIA
Podróże bywają stresujące, dlatego w razie potrzeby służymy pomocą, udostępniamy Wi-Fi oraz ksero. A jeżeli nie masz zabookowanego miejsca noclegowego lub wystąpiły jakieś niedogodności z tym związane i Twoja rezerwacja przepadła z chęcią Ci i w tym problemie pomożemy. Nie, nie świadczymy usług noclegowych i nie będziesz musiał spać na parkingu ;) co najwyżej w trakcie picia świeżo parzonej kawy, którą Ci z chęcią zaserwujemy będziesz mógł się zrelaksować i odprężyć, a my w tym czasie załatwimy Ci komfortowy i wygodny nocleg w jednym z zaprzyjaźnionych i sprawdzonych przez nas hoteli. W przypadku awarii samochodu również mogą Państwo liczyć na naszą fachową pomoc w jego uruchomieniu. Dysponujemy kablami rozruchowymi, urządzeniem pozwalającym uruchomić samochód przy rozładowanym akumulatorze oraz kompresorem do napełniania opon.
tworzenie stron www Millenium Studio
REGULAMIN
UPOMINEK

Odbierz upominek

Zostaw u nas samochód i odbierz upominek :)
Oferta obowiązuje w okresie jej promocji.

GWARANCJA

Szanowni Państwo

Gwarantujemy najniższą cenę

Jeśli w dniu rezerwacji znajdziecie Państwo niższą cenę na parkingu przy lotnisku Kraków Balice za ten sam okres parkowania i oferta będzie dostępna dla klientów to my zwrócimy Państwu różnicę, a dodatkowo otrzymacie upominek :)