24h

GRATIS

TRANSFER

(+48)  662 555 662
info@europarkingbalice.pl

Bezpieczny parking

Z nami poczujesz się naprawdę bezpiecznie

Profesjonalna obsługa

Łatwa rezerwacja

Parking ubezpieczony

Całodobowa ochrona

Gwarancja najwyższej jakości

Parking monitorowany

Gwarancja bezpieczeństwa

O nas

Jako firma EURO Parking BALICE oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Specjalizujemy się przede wszystkim w kompleksowej obsłudze transportowej Klientów lotniska w Balicach.

Użytkownikom udostępniamy kilkaset miejsc na parkingu strzeżonym przy lotnisku Kraków Balice w niedalekiej odległości od portu lotniczego. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci czuli się bezpiecznie i byli w pełni zadowoleni z naszego parkingu na Balicach. Dążąc do zapewnienia jak najwyższego bezpieczeństwa, parking jest w pełni ubezpieczony, chroniony monitoringiem przez 24 godziny na dobę każdego dnia.

Oprócz profesjonalnej opieki nad samochodami wraz z bezpłatnymi transferami na lotnisko Balice świadczymy usługi dostosowane indywidualnie do Twoich potrzeb. Chcemy, żeby Twoja podróż była jedną z najlepiej i najmilej zapamiętanych chwil w życiu. Dokładamy wszelkich starań, abyś tak ją właśnie wspominał!

Jeżeli wybierasz się w podróż służbową lub na wakacje i masz dylemat, jak dotrzeć na lotnisko w Balicach lub w którym miejscu zostawić swój samochód, koniecznie skontaktuj się z nami. Fachowcy z EURO Parking Balice zawiozą Cię i odbiorą z lotniska własną flotą, a na czas nieobecności zaopiekują się powierzonym przez Ciebie autem. W przypadku jego awarii pomożemy również w jego uruchomieniu oraz naprawie. Dysponujemy kablami rozruchowymi, urządzeniem pozwalającym uruchomić samochód przy rozładowanym akumulatorze czy kompresorem do napełniania opon.

Za wynajęcie miejsca na naszym parkingu w Balicach możesz zapłacić kartą płatniczą, przez Internet w przypadku rezerwacji online, a także gotówką na miejscu. Nasz parking znajduje się tylko 1,8 km od lotniska Balice.

Zatrzymując się u nas, zapłacisz zdecydowanie mniej niż za bezpośredni parking przy lotnisku. Jeśli szukasz najtańszego parkingu w Balicach, który zachwyca kompleksową obsługą Klienta, nie czekaj dłużej i zarezerwuj miejsce dla Twojego samochodu!

 

tworzenie stron www Millenium Studio
REGULAMIN
UPOMINEK

Odbierz upominek

Zostaw u nas samochód i odbierz upominek :)
Oferta obowiązuje w okresie jej promocji.

GWARANCJA

Szanowni Państwo

Gwarantujemy najniższą cenę

Jeśli w dniu rezerwacji znajdziecie Państwo niższą cenę na parkingu przy lotnisku Kraków Balice za ten sam okres parkowania i oferta będzie dostępna dla klientów to my zwrócimy Państwu różnicę, a dodatkowo otrzymacie upominek :)